Globe

Stroje a nápady STENZEL

Kvalitní stroje pro individuální požadavky

438 / 5000ÜbersetzungsergebnisseJsme vaším partnerem pro obráběcí stroje po celém světě již více než 100 let. Specializujeme se na nákup a prodej použitých strojů pro oblasti strojírenství, konstrukce vozidel, elektrotechniky, přesné mechaniky a optiky, konstrukce letadel, zpracování plastů a mnoho dalšího. Specializací našeho sortimentu jsou soustruhy, obráběcí centra a frézky od známých výrobců, jako jsou DMG, Mazak, Mori Seiki, Okuma a Correa.

Ve všem, co děláme, se zaměřujeme na individuální potřeby našich zákazníků. Dodáváme moderním výrobním společnostem vysoce kvalitní stroje a významně tak přispíváme k jejich obchodnímu úspěchu.

Kontaktujte nás

Personal consulting

Technologické poradenství

Osobně a podrobně vám poradíme se všemi otázkami týkajícími se vašich individuálních potřeb, pokud jde o obráběcí stroje. V souladu s naším mottem „Stroje a nápady“ se vždy postaráme o to, abyste rychle našli použitý stroj, který nejlépe vyhovuje zvláštním požadavkům vaší výroby.

Balíčky služeb na míru

Balíčky služeb na míru STENZEL

S našimi servisními balíčky vám nabízíme řešení na míru pro bezproblémové vyřízení nákupu stroje. Náš prémiový balíček zahrnuje všechny kroky od kontroly stroje na místě přes demontáž a pojištěnou přepravu až po odbornou instalaci ve vaší výrobě.