Globe

Stroje a nápady STENZEL

Kvalitní stroje pro individuální požadavky

438 / 5000ÜbersetzungsergebnisseJsme vaším partnerem pro obráběcí stroje po celém světě již více než 100 let. Specializujeme se na nákup a prodej použitých strojů pro oblasti strojírenství, konstrukce vozidel, elektrotechniky, přesné mechaniky a optiky, konstrukce letadel, zpracování plastů a mnoho dalšího. Specializací našeho sortimentu jsou soustruhy, obráběcí centra a frézky od známých výrobců, jako jsou DMG, Mazak, Mori Seiki, Okuma a Correa.

Ve všem, co děláme, se zaměřujeme na individuální potřeby našich zákazníků. Dodáváme moderním výrobním společnostem vysoce kvalitní stroje a významně tak přispíváme k jejich obchodnímu úspěchu.

Kontaktujte nás

Personal consulting

Technologické poradenství

Osobně a podrobně vám poradíme se všemi otázkami týkajícími se vašich individuálních potřeb, pokud jde o obráběcí stroje. V souladu s naším mottem „Stroje a nápady“ se vždy postaráme o to, abyste rychle našli použitý stroj, který nejlépe vyhovuje zvláštním požadavkům vaší výroby.

Kontaktujte nás

Komplexní služby

Servis

S naším všestranným bezstarostným balíčkem vám nabízíme kompletní servis pro bezproblémovou transakci při nákupu stroje. Jako spolehlivého partnera vás provádíme ve všech krocích od kontroly stroje na staveništi po demontáž a pojištěnou přepravu až po profesionální uvedení do provozu ve vaší výrobě.

All-round carefree package

Pěstovaná kompetence

STENZEL Team

Naši specialisté na obráběcí stroje znají specifické požadavky nejrůznějších výrobních procesů a mají vždy přehled o vhodných výrobních technologiích, které jsou nejmodernější. Naši odborníci díky vysoké technické kvalifikaci, mnohaletým zkušenostem a myšlení orientovanému na řešení spolehlivě najdou ten správný stroj pro vaše potřeby.

Vaše kontaktní osoba