Prodej CNC strojů - zdarma a bez komplikací

Prodej CNC strojů je pro vás se společností Stenzel zcela zdarma a nekomplikovaný. Jsme vaším partnerem při nákupu použitých strojů od mnoha známých výrobců, takže každý jednotlivý krok k prodeji je pro vás co nejjednodušší. Náš dobře nacvičený tým se o vše postará - stačí jen začít. Ale to se také provádí několika kliknutími.

sold-machine

CNC stroje na prodej u společnosti Stenzel: Vaše výhody

žádné náklady pro prodávajícího v souvislosti s demontáží, nakládkou a přepravou

Vyšší příjmy díky prodeji přímo z lokality

Zdarma reklama vašeho stroje v našem online katalogu

Více než 10 000 návštěvníků měsíčně z více než 140 zemí.

Nejlepší umístění našich webových stránek na Google

Propagace vašeho stroje v bulletinu STENZEL určeném našim zákazníkům.


Jak vidíte, prodej CNC strojů přes Stenzel pro vás má mnoho výhod. Vykupujeme vaše použité stroje a vy těžíte z nejlepších cen za své "staré poklady". Chcete prodat svůj CNC stroj? Pak začněte hned. Funguje to takto:

Prodej CNC strojů v pouhých 3 krocích
Pictures
1.Stroj vyfotografujte.
Postavte svůj stroj do centra pozornosti avyobrazte všechny důležité detaily. Čím více informací mohou potenciální zákazníci vidět již na našich webových stránkách, tím rychleji může být prodej uskutečněn. Kromě toho obrázek řekne víc než 1000 slov. Pěti obrázky jste již odvyprávěli velkou část příběhu.
Machine Specs
2. Zaznamenejte údaje o stroji
Při prodeji CNC strojů je důležitá přesnost. Poskytněte potenciálním zákazníkům všechny technické informace o vašem systému, abyste zjednodušili a urychlili proces nákupu. O které body se jedná, se můžete podrobně dozvědět níže.
Price
3. Upřesněte požadovanou cenu.
V neposlední řadě vše, co potřebujete, je návrh na cenu vašeho použitého stroje. Nyní můžete všechny informace posílat společně na info@stenzel.de. Co nejdříve se vám ozveme s potvrzením.

Zbytek pak uděláme za vás! Nákup CNC stroje je dokončen během okamžiku. Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete poradit, jak určit aktuální hodnotu vašeho stroje, neváhejte nás kontaktovat.

Kontrolní seznam: Tyto údaje jsou důležité pro prodej CNC strojů

Poskytnutím následujících klíčových technických údajů urychlíte prodej svého použitého stroje:

Údaje o stroji

 • Typ stroje
 • Značka
 • Typ
 • Ovládání
 • Rok výstavby
 • Pracovní prostor
 • Cestování X / Y / Z
 • Zásobník nástrojů / věž
 • Hlavní vřeteno
 • Drive

Obecné informace

 • Provozní doba
 • Délka používání
 • Stát

Příslušenství

 • Měnič záznamů
 • Jiné příslušenství

Najdeme tu správnou kupce

S pomocí vašich smysluplných obrázků, technických údajů a vaší požadované ceny nyní můžeme najít vhodného kupce pro váš použitý stroj.Ať už <a href="https://www.cnc-stenzel.cz/obrabeci-centrum-frezky.html">Obráběcí centrum, frézky</a>}, soustruhy, Brusky a další: vy Po odeslání e-mailu se nemusíte o nic starat. Odtud přebíráme vše!Proč prodávat CNC stroje u společnosti Stenzel?

Vaši nabídku představíme bezplatně a v krátké době v našem online katalogu a převezmeme celou transakci s vaším kupujícím. Váš stroj bude prodán přímo od stránka. Postaráme se za vás o demontáž, naložení a přepravu použitého stroje.

Profitujete také z našeho mezinárodního postavení prodejce použitých strojů. S více než 10 000 zainteresovanými návštěvníky ze 140 zemí každý měsíc je Stenzel jedním z předních světových portálů v tomto odvětví. Prodej CNC strojů je velmi slibný s tak velkou skupinou zájemců a nejlepším umístěním na Googlu.

Jako společnost se Stenzel může ohlédnout za více než 100 lety zkušeností a budováním kompetencí v oboru strojů. Náš tým technických specialistů se ve svém oboru dobře orientuje a může vám tak ulehčit spoustu práce.

Prodej CNC strojů s nejlepší možnou podporou

Stenzel je již čtyři generace kompetentním a spolehlivým partnerem v oblasti obráběcích strojů pro průmysl. Věrni našemu mottu „Stroje a nápady“ vždy sledujeme cíl splnit individuální požadavky každého jednotlivého zákazníka. S poradenstvím zaměřeným na řešení, komplexním servisem a poskytováním vysoce kvalitních technologií pro efektivní výrobu a výrobní procesy. Poznejte nás trochu lépe!

Nákup CNC strojů s osobním poradenstvím

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se nákupu CNC strojů. Osobní konzultace může odstranit mnoho nejasností a urychlit úspěšný prodej vašeho použitého stroje. Těšíme se na vaše odpovědi!